ClinCheck

ClinCheck 3.1

Darmowy
Create a 3D environment for treatment plan management
Ocena
4.7  (7 głosy)
Twój głos
Najnowsza wersja:
3.1.0.25 (Zobacz wszystkie)
Deweloper:
Aligntech, Inc

Organize medial data available on the Invisalign.com website to optimize treatment. Work in a simulated 3D virtual environment and build a visualized map of all the components, plans, and schedules for specific plans and operations. Check the current status and progress of patients.

ClinCheck to program opracowany specjalnie dla lekarzy, zarejestrowanych na stronie Invisalign.com i z pomocą invisalign leczenie. Invisalign leczenie składa się z serii nakładek, które trzeba zmienić około raz na dwa tygodnie. Każdy элайнер jest wykonany indywidualnie, z dokładnymi obliczeniami stopniowo przesuwać zęby na miejsce. A ponieważ system invisalign jest na zamówienie dla twoich zębów i tylko zębów, z bliska, ty i twój dentysta lub ortodonta, wiesz, będzie w końcu z uśmiechem, że naprawdę pasuje.
ClinCheck zapewnia 3-D wirtualne przedstawienie planu leczenia ClinCheck, który został zaprojektowany od lekarza ortodontycznego przepis.
Aplikacja może również służyć do wymiany informacji z Wyjustuj o wszelkich zmianach lekarza chcieliby wprowadzić w plan leczenia. Kiedy lekarz zatwierdza plan leczenia, элайнеры są produkowane i wysyłane do lekarza, aby użyć jako leczenia Фимоза.
Aktualizacja informacji: